MENU

Dünya çapında
her tarz ve ölçekte
projeler tasarlıyoruz.

TAG Mimarlık Hakkında.

Dinliyoruz, tartışıyoruz, danışmanlık veriyoruz, gelistiriyoruz, çözüm üretiyoruz. Son teknolojiyi takip etmeye ve kullanmaya özen gösteriyoruz.

Vizyon. Misyon.

Tag Mimarlık olarak yapılan her projeye etiket imajıyla bakmak ve her projede bir farkındalık yaratmayı hedef alıyoruz.

Alanında deneyimli kadromuz ile görevini üstlendiğimiz her projenin "insanla güzel" olduğunu vurgulamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Düşünceli ve kalıcı mimarinin oluşturulması ve yaşam kalitesi arttıracağı inancı ile projelerimizi ilk günkü hevesle tamamlıyoruz.

Araştırma / Tasarım

Takımımız her projenin 1/10000 ölçekten 1/200 ölçeğe kadarki bütün araştırmalarını (gerekli lejandlı arazi ve çevresi dağılım şemasını, bütün yaya, araç akslarını) tamamlayıp araziye en doğru yaklaşımın planlamasını yapmakla sorumludur. Ayrıca arazi ve çevresindeki incelemeleri ile o araziye mimari için en uygun modelin oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Teknik Çizim / Uygulama

Takımımız aldığı verileri proje alan verileri ile örtüştürerek arsadan alınabilecek maksimum verimin alınmasını sağlayacak hesapları yapıp en uygun projeyi üretmektedir. Aynı zamanda şantiye esnasında oluşabilecek üretimlere yönelik detay projelerini sağlamaktadır.

Görselleştirme ve Sunum

Bir projenin daha anlaşılabilir olması için vazgeçilmez bir ürün olarak projenin görselleştirilmesi ve sunumu, takımımız tarafından en detaylı bir biçimde sergilenmektedir. Sunum ekibimiz bu görselleri ve animasyonları en uygun dille aktarabilmek için her zaman hazırdır.

Saha

Saha Ekibimiz, ofis dışında her alanda, (Belediyeler, Şantiyeler, Resmi Kurumlar vb.) işin hızlı ilerlemesini sağlamak ve yerinde çözüm üretmek üzere hazır konumdadır.

After the Museum Watch, the Swiss Juro is Movado’s most popular collection of rolex replica sale. They offer the same sleek, simplistic design as the much-loved classic, but they come fitted with a stainless steel link bracelet and breitling replica sale. The brand’s signature hour index at the 12 o’clock position is there, but in silver. Scratch-resistant sapphire keeps the pricey rolex replica uk safe. Expect to spend around a thousand dollars on this inimitable timepiece. Give these six standout offerings from Movado careful consideration when shopping for your next replica watches uk. They represent Movado’s flair for combining plenty of breitling replica sale and quality craftsmanship. A dinner date would be incomplete without a rolex replica sale that would look astounding on your personality. When it comes to men, few aspects should be taken into account. You should rightly make a choice with the tuxedo.